Przedstawienie teatralne pt. „Kot w butach”

Beata Albrycht, 2 marca 2023 r.

W dniu 2 marca br. przedszkolaki obejrzały  muzyczno – teatralne przedstawienie pt. „Kot w butach”. Doskonale znaną historię opowiedział i pokazał w pomysłowej i zabawnej formie Teatr KRAK –ART z Krakowa. Bajkę o mądrym, sprytnym i przedsiębiorczym kocie, który sprawił, że jego biedny i niezbyt zaradny pan odniósł sukces.  Lekkie, dynamiczne i bardzo dowcipne przedstawienie zawładnęło sercami najmłodszych widzów, także dzięki niesamowitym efektom specjalnym. Przedszkolaki oglądając spektakl mogły dowiedzieć się, że przyjaźń i wierność cenniejsze są niż całe złoto świata, uczciwość zostaje wynagrodzona, a dobro zawsze odnosi zwycięstwo nad złem. Interesująca fabuła, piękna oprawa muzyczna oraz barwne dekoracje sprawiły, iż spektakl wszystkim się podobał, a na twarzach publiczności ,,malował” się uśmiech. Serdecznie dziękujemy za miły, wspólnie spędzony czas.

Zdjęcia w galerii.