• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Przedstawienie teatralne „Zimowa opowieść”

Agata Kucza, 13 grudnia 2022 r.

13 grudnia 2022 r. nasze przedszkole po raz kolejny odwiedzili aktorzy ze studia  teatralnego  Krak-Art. Zaprezentowali dla naszych najmłodszych „Zimową opowieść”. Była to historia o Elfie Chichotku, który uwielbia robić żarty, jednak nie zawsze jego żarty były śmieszne dla wszystkich. Czasem wpędzały go w niezłe tarapaty i tak stało się i tym razem. Na szczęście jego przygoda skończyła się pomyślnie i zrozumiał, że lepiej jest być pomocnym i uczciwym. Występ sprawił naszym przedszkolakom wiele radości, dzięki możliwości wystąpienia na scenie, możemy obserwować wśród naszych najmłodszych spore zainteresowanie, gdyż każdy chciał choć przez chwilę poczuć się jak aktor.

Galeria zdjęć.