• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Przedszkolaki dziękują w Dniu Edukacji Narodowej

Agata Kucza, 13 października 2023 r.

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za opiekę, uśmiech, życzliwość oraz trud włożony w ich wychowanie. Dzieci dziękowały również za czyste i zadbane sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki. Najstarsze grupy przedszkolne Sówki i Bystrzaki przygotowały piękny występ artystyczny. Podziękowania zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach. Za ciekawy i humorystyczny występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po części artystycznej głos zabrał pan dyrektor Jerzy Staroń oraz pani wicedyrektor Beata Najbar, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę. Przedszkolaki, które tego dnia od rana wyglądały bardzo elegancko, na zakończenie wręczyły wszystkim pracownikom kwiaty.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Dzień Edukacji Narodowej