• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Przedszkolaki pamiętają o zmarłych

3 listopada 2020 r.

R.Z., 2 listopada 2020r.

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą …”
Jan Twardowski

Początek listopada to czas zadumy i wspominania tych, którzy odeszli. Przedszkolaki z wszystkich grup wiekowych wraz z wychowawczyniami udały się na cmentarz i Pomnik Poległych. Dzieci zapaliły znicze na grobie byłego księdza proboszcza parafii – Edwarda Kwaśnika, pomodliły się za zmarłych oraz poległych, którzy walczyli w obronie naszej Ojczyzny. Była to dla dzieci ważna lekcja wychowania patriotycznego.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.