• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Przedszkolaki świętują Dzień Chłopaka

Agata Klimkiewicz, 29 września 2023 r.

„W kalendarzu wielka draka,

30 września – Dzień Chłopaka,

my dziś o Was pamiętamy

i życzenia Wam składamy”.

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Dlatego też dzisiaj 29 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W każdej grupie przedszkolnej dziewczynki wraz z Paniami odśpiewały uroczyste „Sto lat” i złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia. Oprócz życzeń były także uściski oraz całusy. Nie zabrakło również drobnych upominków przygotowanych  przez Rodziców. Był to dzień pełen wrażeń i świetnej zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Przedszkolaki świętują Dzień Chłopaka