• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

„Przekąski urodzinowe fantazyjne i zdrowe”

19 września 2022 r.

Dzisiaj, na zajęciach kulinarnych dzieci uczyły się, jak samodzielnie wykonać przekąski na swoje urodziny. Okazuje się, że menu na przyjęciu u dziecka może składać się ze zdrowego jedzenia. Może być kolorowe, zdrowe i wciąż ładnie wyglądać. Dobre jedzenie na imprezce dziecięcej jest tak samo ważne jak zabawa. Menu powinno być tak skomponowane, by zachęcało do jedzenia nawet największych niejadków, dobrze też, żeby było zróżnicowane smakowo, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dzieci uwielbiają fantazyjnie podane dania i przekąski.

Edyta Przymusiak