• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

„Pszczoła to życie”

26 listopada 2023 r.

W dniu 21 X I uczniowie klasy 3b i 2a wzięli udział w warsztatach – ” Pszczoła to życie „. Doświadczony pszczelarz – pan Jan Owsiany, przekazał uczniom cenne informacje dotyczące życia pszczół i ich rozwoju. Dzięki przygotowanym akcesoriom pszczelarskim ( ramki, dymki, miotełki, dłuta…), ciekawej prelekcji, dzieci uzyskały wiele cennych informacji dotyczących życia pszczół. Miały również okazję zobaczyć i przymierzyć strój pszczelarza, w jego codziennej pracy. Celem spotkania było przesłanie, jak ważne jest istnienie pszczół dla ludzi. Wszyscy uczniowie byli zachwyceni i zainteresowani pokazem. Na zakończenie odbyła się degustacja miodu. Dziękujemy za piękną prezentację i zapraszamy ponownie.