Puchar Burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój w biathlonie letnim

13 października 2020 r.

W sobotę 10 października 2020 roku na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej rozegrane zostały zawody w biathlonie letnim o Puchar Burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój. Zawodnicy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych. Wszystkie miejsca na podium przypadły młodym sportowcom Uczniowskiego Klubu Sportowego „Partyzant” Lubatowa. Zwycięzcami poszczególnych kategorii wiekowych zostali: Jagoda Michalak wśród dziewcząt i Gabriel Klimkiewicz w gronie chłopców klas IV i młodszych; Oliwia Patlewicz w dziewczętach i Franciszek Michalak u chłopców w rywalizacji klas V-VI; w najstarszych kategoriach klas VII-VIII najlepszymi okazali się Sandra Turek w zmaganiach dziewcząt oraz Kasjan Turek wśród chłopców.

Zawody zorganizował Iwonicki Klub Narciarski „Górnik” w ramach programu „Upowszechniania sportu na terenie Gminy Iwonicz-Zdrój”.

Puchary, dyplomy i nagrody dla najlepszych zawodników ufundował Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój Pan Witold Kocaj.

Zdjęcia z zawodów tutaj