• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Radosny wieczór andrzejkowy

30 listopada 2019 r.

Wspaniałą okazją do wspólnej zabawy dorosłych i dzieci była uroczystość środowiskowa „Złote andrzejki”, która obyła się 30 listopada 2019 r. w Domu Ludowym w Lubatowej. Uczniowie klasy 2a i 3a mieli zaszczyt uświetnić tę imprezę występami artystycznymi. Zaprezentowali inscenizację wiersza Jana Brzechwy „Rzepka” oraz zaśpiewali kilka radosnych piosenek, dedykując je „Złotym Jubilatom”. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, miłe przyjęcie oraz wspaniałą i spontaniczną integrację z dziećmi. Wspólna zabawa dostarczyła wszystkim wielu przeżyć i emocji.