• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Razem – na sportowo, na wesoło

22 maja 2019 r.

W kalendarzu blisko siebie widnieją trzy ważne daty: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Dzieci z klasy pierwszej „a” postanowiły połączyć te uroczystości w jedno wielkie wydarzenie. Zaprosiły do sportowych zmagań swoich rodziców.

Popołudniem 22 maja  wszyscy zebrali się na hali sportowej, by podjąć wyzwanie wspólnej zabawy. Zebrani doskonale bawili się,  pokonując trudy sportowych konkurencji. Były zabawy z chustą animacyjną, zabawy z piłkami , slalom z woreczkami na głowie, prowadzenie piłeczki hokejowej, skoki w workach, przeciąganie liny, rzuty piłką  do kosza,  strzelanie rzutów karnych do bramki. Oj, co tu się działo! W zmaganiach w przeciąganiu liny, lina pękła i rodzice pospadali na siebie  jak bohaterowie w wierszu „Rzepka”. Zarówno dzieci jak i dorośli wykazali się wysoką sprawnością fizyczną, zaangażowaniem i humorem. Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom pamiątkowe medale, a rodzice zaprosili wszystkich na zdrowy owocowy poczęstunek. Integracja poprzez wspólną  zabawę, propagowanie zdrowego stylu życia okazały się na szóstkę z plusem. Rodzice na długo zapamiętają ten dzień, który mile i aktywnie spędzili ze swoimi milusińskimi. Dziękujemy rodzicom za czas poświęcony dzieciom, który na pewno zostanie w pamięci.

Zobacz więcej zdjęć