• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

„Ready for English Adventure”

4 marca 2024 r.

Miło nam poinformować, że Dominika Folcik z klasy 7a zdobyła 2 miejsce w powiatowym konkursie języka angielskiego „Ready for English Adventure”. Konkurs odbył się w Liceum Ogólnokształcącym w Dukli. Do finału zakwalifikowało się 16 uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały Lena Radoń z 7b oraz Dominika Folcik z 7a. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test składający się z pięciu części, w którym musieli wykazać się wiedzą ogólną z języka angielskiego oraz wiedzą o kulturze Wielkiej Brytanii. Gratulujemy i zapraszamy na kolejne edycje konkursu.