Realizacja Ogólnopolskiego ProgramuMinisterialnego#LaboratoriaPrzyszłości

2 stycznia 2024 r.

Nasza szkoła uczestniczy w Ogólnopolskim Programie Ministerialnym #LaboratoriaPrzyszłości. W ramach tej inicjatywy edukacyjnej uszyto kostiumy, które zostały zaprezentowane przez uczniów klasy 3a podczas szkolnych Jasełek. Mali aktorzy w pięknych strojach wcielili się w role Świętej Rodziny i Trzech Mędrców. Uczniowie mogli rozwijać aktorskie talenty i prezentować się na scenie, zarówno przed szkolną, jak i środowiskową społecznością. Realizacja kolejnych zajęć programu#LaboratoriaPrzyszłości sprzyjała integracji i włączeniu rodziców w życie szkolne swoich dzieci. Pomogła współtworzyć kreatywne projekty, jakimi są artystyczne występy uczniów. Kostiumy z pewnością zostaną  wykorzystane przy okazji kolejnych akademii szkolnych. Zapraszamy do galerii zdjęć z występów dzieci.