• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

J. Sokół, Zdjęcia: D. Stawarski, 2 września 2019 r.

2 września 2019 roku po mszy świętej, którą o godzinie 900 odprawił ks. W. Bolanowski po raz pierwszy świętowaliśmy uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w nowym budynku Przedszkola w Lubatowej. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez Pana Jerzego Staronia- dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej z oddziałami przedszkolnymi wszystkich zgromadzonych : zarówno rodziców, przedszkolaków jak i nauczycieli. Pan dyrektor przedstawił nową wicedyrektor przedszkola Panią Beatę Najbar. Następnie głos zabrała Pani P. Domaradzka, która przybyła na rozpoczęcie roku szkolnego z Panem M. Zającem jako przedstawiciele Rady Gminy. Życząc wszystkim wiele radości i najpiękniejszych, niezapomnianych chwil w nowym przedszkolu przekazali na ręce Pani wicedyrektor upominek dla dzieciaków, za co bardzo serdecznie w imieniu wszystkich przedszkolaków dziękujemy.
Pan dyrektor J. Staroń i Pani wicedyrektor przekazali najważniejsze informacje dotyczące pracy przedszkola, a jedną z nich było to , że obecnie w przedszkolu będzie funkcjonowało pięć grup przedszkolnych po 25 dzieci w każdej grupie. Listy dzieci przyjętych do poszczególnych grup oraz najważniejsze bieżące sprawy informacyjno – organizacyjne przedstawiła Pani B. Najbar. Następnie zapoznała milusińskich i ich rodziców z kadrą przedszkola, po czym rodzice i dzieci rozeszli się do swoich sal, gdzie mogli poznać swoje panie, pobawić się w obecności rodziców oraz zwiedzić budynek nowego przedszkola.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.