Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w SP w Lubatowej

2 września 2020 r.

Nadszedł 1 września, a wraz z nim, po długim wakacyjnym wypoczynku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej powrócili do placówki, aby spotkać się z nauczycielami, rówieśnikami i rozpocząć nowy rok szkolny 2020/2021.
O godzinie 9.00 nowy rok szkolny rozpoczęły klasy I-VIII oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych uroczystą Mszą Świętą, o godzinie 10.00 uczniowie klas II – VIII udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami. Uczniowie klas I, którzy w tym roku rozpoczynają nowy etap edukacji, zostali powitani przez Dyrekcję szkoły na sali sportowej. Pierwszoklasiści mogli przeżyć to wydarzenie razem z jednym z rodziców. Wszystkich obecnych obowiązywały ścisłe wymogi sanitarne. Uczniom życzono, aby czas spędzony w szkole był efektywny, pracowity, ale przede wszystkim radosny, pełen uśmiechów i przyjaźni, optymizmu i wiary w siebie. Po krótkiej części artystycznej dzieci udały się z wychowawczyniami do klas na spotkanie.