ROZSTRZYGNIĘCIE KLASOWEGO KONKURSU MOJA MAŁA OJCZYZNA – LUBATOWA

Roksana Drozd, 12 kwietnia 2021 r.

Uczniowie klasy 1 b w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Wierszem i rysunkiem o mojej małej ojczyźnie” wzięli udział w klasowym konkursie” Moja mała ojczyzna – Lubatowa”, wykonując prace plastyczne przedstawiające piękno swojej miejscowości. Konkurs miał na celu wzbudzić zainteresowanie uczniów pięknem małej ojczyzny, utrwalić pozytywne uczucia do miejsca swojego zamieszkania oraz rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne. Każdy z uczniów przed wykonaniem pracy zastanowił się co wyjątkowego znajduje się w Lubatowej i odróżnia jego miejscowość od innych. Dzięki temu powstało wiele różnorodnych i pięknych prac, które przedstawia poniższa galeria.

Komisja konkursowa w składzie:

p. Wicedyrektor – Ewa Staroń

p. Anna Deryniowska

p. Roksana Drozd

oceniła prace i wyłoniła zwycięzców.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Kinga Jakieła

II miejsce – Weronika Pernal

III miejsce – Nikola Zygmunt

Wygrana praca będzie reprezentowała klasę w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Wierszem i rysunkiem o mojej małej ojczyźnie”.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za piękne prace.

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone uczniom po powrocie do szkoły.

REGULAMIN KONKURSU