• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZIMOWY PEJZAŻ”

14 lutego 2024 r.

 

Lubatowa 14.02 2024r. Joanna Murdzek

W naszym przedszkolu  został zorganizowany wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Zimowy pejzaż”. W konkursie mogły wziąć udział wszystkie dzieci z naszego przedszkola od 3 do 6 lat. Chociaż za oknem nie widać zimowych pejzaży, prace były piękne, oryginalne i pomysłowe. W organizację i zakup nagród aktywnie włączył się właściciel apteki w Lubatowej Pan Paweł Kogut wraz z małżonką, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Wszyscy autorzy prac otrzymali dyplomy i wspaniałe prezenty. Serdecznie dziękujemy uczestnikom szczególne gratulacje przekazujemy laureatom konkursu:

I miejsce: Iga Michalak „Motylki”, Laura Chudzińska „Bystrzaki”

II miejsce Mateusz Bień „Pszczółki”, Wojciech Bień „Motylki”

III miejsce Matylda Jakubczyk „Zajączki”, Filip Sokół „Smerfy”, Fabian Zima „Sówki”, Nikodem Józefczyk „Bystrzaki”.

Prace konkursowe będzie można podziwiać na ścianach apteki w Lubatowej, serdecznie zapraszamy do oglądania.

Zdjęcia w Galerii.