ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZIMOWY PEJZAŻ”

14 lutego 2024 r.

 

Lubatowa 14.02 2024r. Joanna Murdzek

W naszym przedszkolu  został zorganizowany wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Zimowy pejzaż”. W konkursie mogły wziąć udział wszystkie dzieci z naszego przedszkola od 3 do 6 lat. Chociaż za oknem nie widać zimowych pejzaży, prace były piękne, oryginalne i pomysłowe. W organizację i zakup nagród aktywnie włączył się właściciel apteki w Lubatowej Pan Paweł Kogut wraz z małżonką, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Wszyscy autorzy prac otrzymali dyplomy i wspaniałe prezenty. Serdecznie dziękujemy uczestnikom szczególne gratulacje przekazujemy laureatom konkursu:

I miejsce: Iga Michalak „Motylki”, Laura Chudzińska „Bystrzaki”

II miejsce Mateusz Bień „Pszczółki”, Wojciech Bień „Motylki”

III miejsce Matylda Jakubczyk „Zajączki”, Filip Sokół „Smerfy”, Fabian Zima „Sówki”, Nikodem Józefczyk „Bystrzaki”.

Prace konkursowe będzie można podziwiać na ścianach apteki w Lubatowej, serdecznie zapraszamy do oglądania.

Zdjęcia w Galerii.