• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Śladami Ojca Mateusza – Sandomierz – klasa 6a

J. A., 21 maja 2019 r.

Dnia 21 maja 2019 r. uczniowie klasy 6a postanowili odwiedzić Ojca Mateusza w Sandomierzu, przy okazji dowiedzieć się paru ciekawych rzeczy z historii miasta.

Wycieczka szkolna po Sandomierzu obejmowała główne zabytki Sandomierza. Dodatkowo na trasie zwiedzania śladami Ojca Mateusza zobaczyliśmy miejsca, w których realizowano ujęcia do serialu Ojciec Mateusz wraz z opowieściami o kulisach powstawania serialu. Główną atrakcją  zwiedzania było Muzeum Świata Ojca Mateusza z figurami woskowymi głównych aktorów oraz kopiami wnętrz z serialu (kościół, kuchnia Natalii, komisariat policji, gabinet biskupa).