„Śnieżka”
15.05.2026 r.
Uczniowie klas pierwszych i drugich udali się do kina w Rymanowie, aby obejrzeć spektakl teatralny pt. „Śnieżka” w wykonaniu aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. To niezwykle kolorowe, wesołe, żywiołowe i rozśpiewane widowisko. Opowieść o przyjaźni, miłości i walce dobra ze złem. Bajka uczy, że warto pomagać. Pokazuje, że zło i zazdrość to niszczące emocje. Muzyka, piękne kostiumy i scenografia wprowadziły dzieci w baśniowy świat. Barwne, pełne dobrego humoru przygody cudownej Śnieżki i krasnoludków poruszyły serca i wyobraźnię młodych widzów. Uczniowie wspaniale bawili się w towarzystwie Śnieżki i jej przyjaciół krasnoludków. W radosnej i miłej atmosferze wrócili do domu w oczekiwaniu na następne spektakle.


