• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Spacerkiem po Lubatowej

5 czerwca 2022 r.

W Dniu Dziecka klasy 1a, 2a i 2b wybrały się na pieszą wycieczkę pod hasłem „Spacerkiem po Lubatowej”. Podczas spaceru dzieci miały okazję lepiej poznać swoją „Małą Ojczyznę”. Podziwiały krajobraz, przyrodę, przydrożne kapliczki, bocianie gniazda. W ramach akcji „Przytul się do drzewa” poznawały las różnymi zmysłami, otaczały drzewa swoją miłością i udowodniły, że las nie jest im obojętny. Piknik na leśnej polanie był okazją do wspólnej zabawy, poczęstunku i integracji dzieci. Atrakcją był również konkurs polegający na rozwiązywaniu zagadek przyrodniczych. Najlepszymi „Miłośnikami przyrody” zostali: Oliwia i Kacper. Był to wyjątkowy dzień, który dostarczył wielu emocji i wrażeń. Wszystkim dzieciom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.