Społeczność przedszkolna dla Seniorów

J. Sokół, I. Kasprzycka-Biedroń, 27 lutego 2023 r.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to kim jest,

nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

(Jan Paweł II)

Oddziały Przedszkolne w dniach 15-22.02.2023 r. zorganizowały akcję społeczną mającą na celu uwrażliwianie dzieci na poświęcanie swojego czasu innym. Chcąc umilić zwykły, powszedni dzień seniorom z naszej miejscowości:70+, osamotnionym lub chorym obdarowano ich słodkimi paczkami i własnoręcznie przygotowanymi przez przedszkolaków pięknymi laurkami. Z zebranych wolnych datków od rodziców, nauczycieli, pracowników przedszkola oraz Pani Sołtys udało się zakupić słodycze i zrobić kilkanaście upominków, które wraz z laurkami zawierającymi życzenia i pozdrowienia zostały w minioną sobotę osobiście przekazane seniorom. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że udało się wywołać radość i ogromne wzruszenie, a nawet łzy na twarzach seniorów. Zaskoczenie, rozczulenie oraz uśmiech na ich twarzach na długo pozostaną w naszej pamięci i w sercu.

Galeria zdjęć.