„Spotkanie z Maszą i niedźwiedziem” – zajęcia dla 3 i 4 – latków

Edyta Przymusiak, 5 listopada 2019 r.

Grupa uczniów klasy 6a – Iza Jasłowska, Martyna Sroka, Piotrek Soliński, Martyna Turek, Zuzia Zając, Nadia Fajkiel, Ania Szul, Roksana Nycz – przeprowadziła zajęcia dla przedszkolaków, przygotowane w ramach zajęć kształtujących kreatywność. Uczniowie wcielili się w postacie z bajki „Masza i niedźwiedź”. Małym przedszkolakom czytali jedną z historii Maszy, następnie Maluszki odpowiadały na pytania dotyczące wysłuchanej historii, układały puzzle, które uczniowie wykonali samodzielnie, kolorowały postacie Maszy i niedźwiedzia. Uczniowie przygotowali również zabawy ruchowe dla przedszkolaków, m.in.: „ Stary niedźwiedź mocno śpi…, „Leży sobie kamyk na środku podwórka…”. Maluszki były bardzo zaciekawione całymi zajęciami i bardzo chętnie w nich uczestniczyły. W nagrodę otrzymały buźki z uśmiechem oraz słodycze.
Dziękuję uczniom za zaangażowanie i pracę, jaką włożyli w przygotowanie i przeprowadzenie zajęć.
Dziękuję Pani Marzenie Giemzowskiej za pomoc w przygotowaniu materiałów dydaktycznych.
Dziękuję Pani Beacie Najbar za otwartość na nasze pomysły i możliwość ich realizacji w przedszkolu.

Kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć fotorelację z wydarzenia.

Spotkanie z Maszą i niedźwiedziem