Spotkanie z policjantem

Joanna Murdzek, 12 lutego 2020 r.

Kolejny już raz nasze przedszkole odwiedzili panowie policjanci, którzy przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomnieli numery alarmowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej oraz ataku zwierząt. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Dzieci dzieliły się także swoimi doświadczeniami, pokazały, że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.

Dziękujemy Panom Dzielnicowym Posterunku Policji w Iwoniczu-Zdroju za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.