Spotkanie z policjantem w przedszkolu

I. Kasprzycka-Biedroń, 29 września 2023 r.

28 września w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem, którego tematem było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego, w tym numerów alarmowych oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Największym jednak zainteresowaniem cieszyła się możliwość zobaczenia przez dzieci wnętrza policyjnego radiowozu oraz uruchomienie sygnałów dźwiękowych. Dzięki takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się dzieciom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc. Serdecznie dziękujemy panom policjantom z Posterunku Policji w Iwoniczu Zdroju, Panu H. Niemczykowi i Panu P. Pawłowskiemu za poświęcony czas.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia:

Spotkanie z policjantem w przedszkolu