• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Spotkanie z policjantem

R.Z., 20 września 2019 r.

Dn. 20.09.2019 r. wszystkie dzieci naszego przedszkola uczestniczyły w spotkaniu z panem policjantem – st. sierżantem Hubertem Niemczykiem.
Na początku prelekcji dzieci zostały zapoznane z rolą i zadaniem policji. Ponadto pan policjant przybliżył dzieciom podstawowe zasady poruszania się po drodze publicznej (w drodze do i z przedszkola). Zwrócił uwagę na obowiązek jazdy w samochodzie w foteliku i zapinania pasów bezpieczeństwa. Uwrażliwił, by dzieci jeździły po drogach publicznych i niepublicznych sprawnym rowerem, który posiada obowiązkowe wyposażenie. Przypomniał o zachowaniu bezpieczeństwa w domu, stosowaniu ograniczonego zaufania w kontaktach z osobą obcą.
Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały wystąpienia zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty dzieci z grupy „Poszukiwacze” wręczyły panu policjantowi pamiątkowy dyplom. Wszystkie grupy wiekowe wraz z wychowawcami pozowały do zdjęć z panem policjantem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przebytego spotkania.