Sukces ucznia naszej szkoły Wiktora Masłowskigo w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego,,Bezpiecznie na wsi mamy-od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy,,

7 lipca 2021 r.

Honorowy Patronat nad Konkursem sprawował Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Do tegorocznego konkursu przystąpiło 43 234 uczniów z 3 744 szkół. Celem działania kierowanego do uczniów było promowanie pozytywnych zachowań związanych z przebywaniem i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Zdaniem organizatora to właśnie praca plastyczna najlepiej potrafi zobrazować hasło konkursu. Zgodnie z regulaminem Centralna Komisja Konkursowa dokonała wyboru według obranym kryteriom.

Wiktor na szczeblu powiatowym zajął ? miejsce, w wojewódzkim ? miejsce oraz w Ogólnopolskim etapie ?miejsce.

Wiktor otrzymał GRATULACJE z rąk pana burmistrza Witolda Kocaja oraz kierownika TP KRUS w Krośnie pani Krystyny Przybyły- Ostap. Natomiast w trakcie Dni Otwartych Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale nagrody i gratulacje powędrowały do ucznia z rąk pana dyrektora Odziału Regionalnego KRUS Bogdana Ryznara, dyrektor PIP Barbary Kiełty oraz dyrektora KOWR Jerzego Borcza. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.?

https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/12980-uczen-z-lubatowej-laureatem-konkursu-plastycznego-krus