Sukces uczniów naszej szkoły w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

4 kwietnia 2022 r.

30.03. w SP Iwonicz Zdrój odbył się etap gminny konkursu pożarniczego. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzą na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, szeroko rozumianego ratownictwa oraz wiedzą z zakresu bezpieczeństwa powszechnego, a także historii i tradycji ruchu strażackiego. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając trzy pierwsze miejsca. Dominik Zięba zakwalifikował się do etapu powiatowego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.