• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Świat Dźwięków Mowy

6 lutego 2022 r.

Przyszedł czas na rozstrzygnięcie Konkursu Logopedycznego zorganizowanego w Przedszkolu. Dzieci biorące w nim udział wykonały prace przedstawiające przykłady z poznanymi na zajęciach logopedycznych głoskami. Przykłady należało odpowiednio dobrać – zarówno pod kątem językowym (obecność głoski w wyrazie), jak i tematyki (elementy dopasowane zgodnie z treścią).

Prace konkursowe były bardzo pomysłowe i pięknie wykonane, w związku z tym wszyscy uczestnicy konkursu zwyciężyli i zostali nagrodzeni!

Gratulacje dla naszych zdolnych Przedszkolaków!

Galeria prac.