• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Święto Hufca – spotkanie integracyjne zuchów i harcerzy

16 czerwca 2021 r.

W sobotę 12 czerwca 16 Gromada Zuchowa „Słoneczne Promyczki” uczestniczyła w Święcie Hufca. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele oo. Kapucynów w intencji patronów Hufca ZHP w Krośnie – Jana i Stanisława Magurów. Następnie harcerze i zuchy przemaszerowali w szyku do I LO im. Mikołaja Kopernika. Na dziedzińcu szkoły odbył się uroczysty apel. Po apelu zuchy wzięły udział w zaplanowanych grach i zabawach. Pierwszy wyjazd zuchowy można uznać za wyjątkowo udany.

Fotorelacja