• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

"Szkoła do hymnu" - wspólnie świętujemy 11 listopada

„Szkoła do hymnu” – wspólnie świętujemy 11 listopada

8 listopada 2019 r.

8 listopada nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”, która polegała na wspólnym odśpiewaniu czterech zwrotek hymnu o tej samej godzinie, w różnych miejscach, w całej Polsce i za granicą. Inicjatorem akcji jest Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży. O 1100 zebraliśmy się na sali gimnastycznej, jedna z uczennic przypomniała nam podstawowe informacje o polskim hymnie, następnie o symbolicznej godzinie 1111 rozpoczęliśmy śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego.