• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

SZKOLNE OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA POKOJU

21 września 2023 r.

21 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pokoju. W naszej szkole również postanowiliśmy zaakcentować to święto ubierając się na biało. Akcja ta miała na celu zwrócić uwagę na to, jak ważny i potrzebny jest pokój na świecie. Być może, nie jesteśmy w stanie zbyt wiele zrobić, by na całym świecie panował pokój, jesteśmy jednak myślami z naszymi rówieśnikami cierpiącymi z powodu konfliktów wojennych w wielu krajach. Jest jednak coś, co możemy robić tu i teraz- możemy wszyscy starać się, by w naszym najbliższym otoczeniu panowała dobra atmosfera, byśmy byli dla siebie życzliwi, pomocni i byśmy żyli w zgodzie i harmonii.