• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Szkolny Klub Wolontariatu zadbał o Pomnik w Lubatowej

5 listopada 2020 r.

W dniu Uroczystości Wszystkich Świętych, a także następnego dnia Polacy odwiedzają cmentarze, aby ozdobić groby swoich bliskich kwiatami i zapalić znicze. Wolontariusze SP Lubatowa zadbali z tej okazji o porządek wokół Pomnika – mauzoleum mieszkańców miejscowości, którzy stracili życie podczas II wojny światowej znajduje się przed kościołem św. Stanisława Biskupa. Uczniowie zakupili również kwiaty oraz znicze i oddali cześć zmarłym.

Opiekun SKW Edyta Przymusiak