• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Szkolny Konkurs Ekologiczny

29 czerwca 2022 r.

W Szkolnym Konkursie Ekologicznym uczestniczyli uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VI oraz Klasy VII-VIII. Po zmaganiach z testami wyłoniono zwycięzców. W kategorii IV-VI bezkonkurencyjny okazał się Karol Kuśnierczak z klasy 6a, drugie miejsce zajęła uczennica klasy 4b Julia Pernal. W kategorii starszej pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Starowiejska – uczennica klasy 7a, na drugiej pozycji uplasowała się Emilia Bogusz z klasy 8b. Każda z tych osób została nagrodzona pamiątkowym dyplomem oraz nagrodą książkową. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria.