• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Szkolny konkurs „Kocia zakładka do książki”

D. Nycz, 27 lutego 2019 r.

16 Gromada Zuchowa „Słoneczne Promyczki” zorganizowała konkurs plastyczny pod hasłem „Kocia zakładka do książki”. W ten sposób zuchy zachęciły dzieci do czytania opowieści na dobranoc wraz ze swoim kotkiem.

Dzieci żartowały, że nie tylko Ala ma kota na punkcie dobrych książek, ale mali czytelnicy też potrafią wybrać ciekawą książkę i przeczytać ją od deski do deski.  Najpiękniejsze zakładki zuchy wywiesiły na szkolnej gazetce. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki z motywem kotka.