Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II, III i IV o tytuł „Mistrza Ortografii”

23 maja 2024 r.

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II, III i IV o tytuł „Mistrza Ortografii”

23 kwietnia uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych przystąpili do rywalizacji o tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii. Celem tego konkursu było propagowanie idei poprawnej pisowni, dbałość o piękno języka polskiego oraz podnoszenie świadomości ortograficznej dzieci. W trudnej rywalizacji zwycięzcami zostali ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętnością ich zastosowania w praktyce.

22 maja 2024 r. nastąpiło ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród książkowych i pamiątkowych dyplomów. Spośród 34 uczestników wyłonionoKlasowych Mistrzów Ortografii.

Tytuły Klasowych Mistrzów Ortografii otrzymali:

  • Adrian Ciuła z klasy 2a
  • Emilia Kania z klasy 3a
  • Kinga Jakieła z klasy 4b
  • Milena Przymusiak z klasy 4a

Gratulujemy wspaniałych wyników.