• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

11 stycznia 2021 r.

W poniedziałek 21 grudnia 2020 r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.

Celem konkursu było: kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, rozbudzanie zdolności plastycznych, kształtowanie wyobraźni, promowanie naturalnych materiałów do wykonywania prac. Konkurs był adresowany do klas 1-6 szkoły podstawowej. Prace powinny być wykonane indywidualnie, powinny być przestrzenne, najlepiej z materiałów naturalnych.

Do konkursu powiatowego zostały przekazane prace wykonane przez:

Patryka Deryniowskiego (kl. 4a), Lenę Zając (kl. 4a), Kamilę Sroka (kl. 4b), Bartosza Zająca (kl. 3a), Martynę Łoś (kl. 3a), Antoninę Wójcik (kl. 3a), Oliwię Czech (kl. 1a), Zdzisławę Narolską (kl. 1a), Elizę Zając (kl. 1a), Kacpra Cichonia (kl. 1a).