Szkolny Konkurs Szybkiego Czytania

31 maja 2021 r.

W dniu 24 maja 2021 roku w klasach I-III, odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Szybkiego Czytania, przygotowana przez Małgorzatę Łukasiewicz – Głodowską i Agatę Jastrzębską. Atmosfera konkursu była bardzo przyjazna i radosna. Dzieci w ogromnym skupieniu i z zaangażowaniem czytały w szybkim tempie wybrany przez siebie tekst. Poziom turnieju był wyrównany, a rywalizacja godna najlepszych sportowców. Uczestnicy zaskoczyli wszystkich perfekcyjnym przygotowaniem. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki konkursu:

klasy III

I miejsce  Natan Giemzowski klasa III b

II miejsce Lena Zima klasa III b

III miejsce Seweryn Zając klasa III a

klasy II

I miejsce Jakub Jaworski klasa  II b

II miejsce Szymon Zygmunt klasa II b

III miejsce Lena Ferenc klasa II a

klasy I

I miejsce Emilia Klimkiewicz klasa I a

II miejsce Alicja Klimkiewicz klasa I a

III miejsce Wiktor Kochan klasa I a

 

Galeria zdjęć z wydarzenia