Sztafetowe biegi przełajowe

12 października 2020 r.

Dziewczęta z naszej szkoły awansowały na finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych zdecydowanie pokonując rywalki z innych szkół podczas rywalizacji w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII) na szczeblu powiatu, które odbyły się w 8 października 2020 roku w Jedliczu. W zwycięskiej drużynie biegły: Faustyna Pernal, Sandra Turek, Oliwia Turek, Oliwia Wołtosz, Zuzanna Zając i Martyna Patlewicz. Sztafeta chłopców zajęła w tych zawodach 2 miejsce, a biegali w składzie: Dawid Łoś, Bartłomiej Niziołek, Kamil Zięba, Patryk Zięba, Damian Wyskiel, Piotr Turek.

Dzień później także w Jedliczu nasi uczniowie toczyli zmagania sztafetowe w Igrzyskach Dzieci (klasy VI i młodsze). Drużyny dziewcząt i chłopców dzielnie walczyły o zwycięstwa dające przepustkę na finał wojewódzki, ale ostatecznie dziewczęta dobiegły do mety na 2 pozycji, a chłopcy ukończyli swój bieg na 3 miejscu. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Jagoda Michalak, Roksana Drozd, Magdalena Szczurek, Oliwia Pernal, Laura Czachor, Oliwia Patlewicz. Wśród chłopców w sztafecie biegali: Cyprian Wołtosz, Szymon Zając, Michał  Aszklar, Jakub Kasprzycki, Filip Deryniowski i Franciszek Michalak.