• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Teatrzyk „ Królowa Śniegu” w przedszkolu

J. Sokół, 18 grudnia 2019 r.

18 grudnia nasze przedszkole odwiedził teatrzyk lalkowy z przedstawieniem „ Królowa Śniegu”. Barwna sceneria ukazująca zmienność pór roku, piękne laleczki i efekty dźwiękowe sprawiły ,że przedszkolaki z wszystkich pięciu grup przeniosły się w piękny, zaczarowany świat baśni i z wielkim zainteresowaniem śledziły losy wielkiej przyjaźni Kaja i Gerdy, wystawionej na ciężką próbę przetrwania za sprawą czarów rzuconych przez złą Królową Śniegu. W trakcie spektaklu uczyły się odróżniać dobro od zła. Poznały świat wartości, w którym miłość i odwaga zwyciężają nad złem. Przekonały się, że prawdziwe uczucie przyjaźni potrafi zdziałać cuda, w tym przypadku pokonać najzimniejszy chłód i stopić zamrożone złym czarem serce Kaja. Przedszkolaki oglądały sztukę z wypiekami na twarzy, a prowadzący teatrzyk pochwalili na końcu wszystkie dzieci za wzorowe zachowanie.