Teatrzyk kukiełkowy pt. „Pinokio” w Przedszkolu

23 listopada 2021 r.

A. Kucza, 23 listopada 2021 roku

W dniu 23.11.2021r. Agencja artystyczna „Art Cinema” z Nowego Sącza zaprezentowała naszym przedszkolakom teatrzyk kukiełkowy pt. ”Pinokio”. Dzieci poznały opowieść o drewnianym pajacyku, którego marzeniem było zostać prawdziwym chłopcem. Jednak chęć przygody i poznawania świata okazały się bardziej kuszące. Pinokio to ponadczasowa, uwielbiana przez wszystkich, wiecznie żywa opowieść o drewnianym pajacyku i jego twórcy Geppetto, która zachwyca także nowe pokolenia widzów. Przedstawienie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci, wszyscy doskonale się bawili, było mnóstwo śmiechu i zabawy. Morał bajki jest taki, że w życiu warto godnie i uczciwie postępować, kłamstwo nie popłaca, starszym należy się szacunek oraz, że trzeba wierzyć w swoje marzenia, a miłość i dobro czynią cuda.

Galeria zdjęć.