• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Teatrzyk w przedszkolu „Przygody Pippi Skarpetki”

Joanna Jakubczyk, 29 września 2022 r.

29 września w naszym przedszkolu gościł krakowski teatrzyk Krak-Art ze spektaklem pt. „Przygody Pippi Skarpetki”. Bajka ta opowiada historię wesołej i pełnej energii dziewczynki o imieniu Pippi. Dziewczynka wychowywana bez rodziców wprowadza się wraz ze swoją małpką do Willi Pięknotki. Pippi nie chodzi do szkoły, nie przestrzega zasad bezpieczeństwa i bardzo często wpada w tarapaty. Spektakl ukazuje, jak ważne jest to, aby nawzajem się słuchać, uczyć się od siebie i przede wszystkim szanować, bez względu na to, ile ma się lat. Zachwycająca od lat postać rudowłosej dziewczynki bawiła, wzruszała i przestrzegała naszych milusińskich. Interakcja aktorów z publicznością przyciągała licznie uwagę dzieci. Przedszkolaki były zachwycone przygodami dziewczynki stworzonej przez Astrid Lingred, co pokazało siłę twórczości tej znakomitej szwedzkiej pisarki.

Zdjęcia w galerii.