Technika w praktyce

5 października 2022 r.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Dzieci najchętniej uczą się w trakcie zabawy. Szycie oraz projektowanie ubrań to doskonała lekcja, a także zabawa. Dzieci podczas zajęć z techniki poznają tajniki szycia ręcznego oraz maszynowego.

W dobie wszechobecnej elektroniki, wpatrywania się w ekran tableta, smartfona lub TV, brakuje naszym dzieciom zajęć manualnych. Twórcze warsztaty szycia dla dzieci w wieku 7-14 lat to najlepszy sposób na ich prawidłowy rozwój poprzez zabawę! To świetna okazja, aby oprócz samej nauki operowania igłą i nitką czy maszyną do szycia, dać popis własnej kreatywności. Zajęcia z szycia dla dzieci to pewien rodzaj terapii, na której efekty nie trzeba będzie długo czekać. Warto się tego uczyć od najmłodszych lat.

Dzięki wsparciu finansowemu w ramach inicjatywy edukacyjnej MEN #LaboratoriaPrzyszłości uczniowie mogą uczyć się poprzez eksperymentowanie i doświadczanie.

Ewa Staroń