„To były piękne dni…”- „Sówki” i „Bystrzaki” żegnają przedszkole

21 czerwca 2024 r.

21 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość pożegnania przedszkola przez starszaków. Dla niektórych dzieci były to cztery , dla innych trzy, dwa lata wspólnych zabaw, zajęć, beztroskich dni, które minęły szybko. W uroczystości zakończenia roku szkolnego uczestniczyli także rodzice, dyrekcja oraz młodsi 5-letni koledzy z obydwu grup. „Sówki” i „Bystrzaki” zaprezentowały przed zaproszonymi gośćmi swoje umiejętności artystyczne. Były humorystyczne wiersze, wzruszające piosenki i piękny układ taneczny. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Dyrekcja złożyła podziękowania rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie oraz trud włożony w wychowanie dzieci. Wszystkie przedszkolaki otrzymały z rąk dyrekcji oraz nauczycieli pamiątkowe dyplomy, książki oraz drobne upominki. Nauczyciele również skierowali podziękowania w stronę wszystkich rodziców, szczególnie dla trójek grupowych. Uroczystość zakończyła się pamiątkowymi zdjęciami. Życzymy wszystkim, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować wszystkim absolwentom przedszkola osiągniętych sukcesów i życzymy powodzenia w klasie pierwszej.

Zdjęcia z uroczystości.