Trening przedszkolaków z „Niedźwiadkami”
Anna Pawłowska, 22.05.2026r.
W dniu 20 maja dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w pokazowych treningach przygotowanych przez lokalny klub sportowy „Niedźwiadki”. Spotkanie odbyło się w przedszkolnej auli, dzieci dowiedziały się ciekawostek na temat stowarzyszenia oraz korzystnego wpływu sportu na zdrowie. Następnie dzieci w dwóch turach udały się na stadion, aby odbyć przygotowany przez trenerów godzinny trening. Dzieci miały okazje wykonywać ćwiczenia z piłkami, zadania na sprzęcie do koordynacji ruchowej a także sprawdzić się podczas tradycyjnej gry w piłkę nożną. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały upominek. Dzieci mimo zmęczenia, bardzo szczęśliwe i pełne ekscytacji wróciły do przedszkola. Bardzo dziękujemy za aktywnie spędzony czas i za zorganizowanie treningu „Towarzystwu Sportowemu Niedźwiadki Lubatowa.”
