Uczniowie SP Lubatowa na turniejach w siatkówce i piłce recznej

31 marca 2022 r.

Środa 30.03.2022 była kumulacją zawodów w grach zespołowych. W gminnym turnieju w ramach Igrzysk Dzieci w siatkówce (rocznik 2009 i młodsi), który odbył się w Iwoniczu drużyny dziewcząt jak i chłopców z naszej szkoły okazały się najlepsze, czym zapewniły sobie awans na turniej powiatowy.

Tego samego dnia w Sieniawie rywalizowali nasi piłkarze ręczni w powiatowych zmaganiach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2007-2008). Drużyna „szczypiornistów” SP Lubatowa w tym turnieju wywalczyła 3 miejsce.

W siatkówce dziewcząt wystąpiły: Czachor Laura, Górecka Marta, Jakieła Milena, Jasiurkowska Natalia, Michalak Jagoda, Michalak Łucja, Pernal Oliwia, Szczur Zuzanna, Turek Kaja.

W siatkówce chłopców wystąpili: Ksawery Kielar, Kacper Zając, Wiktor Turek, Bartłomiej Starowiejski, Kacper Nycz, Szymon Zając, Dominik Głód, Ksawery Kmiecik, Gabriel Klimkiewicz.

W piłce ręcznej chłopców wystąpili: Turek Piotr, Niziołek Bartłomiej, Zima Partyk, Zima Karol, Jakieła Antoni, Starowiejski Michał, Sokół Szymon, Stanisz Wiktor, Murdzek Filip, Wielgos Stanisław.