Udział naszych uczennic w VIII Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów.

31 marca 2022 r.

W dniu 29.03.2022 o godzinie 9.30 odbył się VIII Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów w MZS nr 4, ul. Kisielewskiego 18 w Krośnie. Naszą szkołę reprezentowały 4 bardzo zdolne uczennice: Zuzanna Jaworska, Emilia Pernal, Izabela Jasłowska i Gabriela Matusik. Celami głównym konkursu jest doskonalenie znajomości języka niemieckiego oraz motywowanie uczniów do nauki języka, w szczególności uczniów klas młodszych. Nagrodą jest kurs językowy ufundowany przez Pana Roberta Tomasiewicza – Dyrektora SUCCESS SCHOOL OF ENGLISH w Krośnie. Patronat nad konkursem objęli również Prezydent Miasta Krosna oraz Ambasada Szwajcarii w Polsce. Laureaci konkursu otrzymają w dniu 12.04.2022 o godz. 11.00 nagrody rzeczowe oraz dyplomy ufundowane przez organizatorów i prywatnych sponsorów.

Trzymamy mocno kciuki. Wyniki już niebawem…

Edyta Przymusiak