„Udział przedszkolaków w XXIX Powiatowym Festiwalu Twórczości Dziecięcej „Skrzacik”

5 czerwca 2024 r.

W dniu 5 czerwca na Placu Dietla w Iwoniczu-Zdroju odbył się XXIX Powiatowy Festiwal Twórczości Dziecięcej „Skrzacik”. W wydarzeniu wzięło udział ponad 170 uczestników. Komisja Artystyczna wyłoniła laureatów w kategoriach tj. taniec, piosenka, wiersz, praca plastyczna. Każde z dzieci biorących udział w Festiwalu otrzymało pamiątkowy button oraz dyplom, a  nagrody zwycięzcom wręczył osobiście Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój Pan Grzegorz Nieradka. W tegorocznym festiwalu nie było zaszczytnych I, II, III miejsc, ale wyróżnienia specjalne. Z naszych Oddziałów Przedszkolnych wzięło udział 20 dzieci. Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały wysoki poziom umiejętności. Możemy pochwalić się aż trzema wyróżnieniami: Maja Turek grupa „Sówki”, Julia Szajna grupa „Sówki” wraz z Zuzanną Szajną grupa „Pszczółki” oraz Aleksandra Dopart grupa „Motylki” w kategorii wiersz. Serdecznie im gratulujemy i życzymy rozwijania dalszych talentów.

Izabela Kasprzycka-Biedroń

zdjęcia w galerii