Uroczyste Jasełka

20 grudnia 2019 r.

20.12. 2019 r .dwie grupy sześciolatków postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną i wszystkich wprowadzić w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań Uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały. Przedstawienie były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne i taneczne.
Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz rodzice i zaproszeni goście.
Pani dyrektor Beata Najbar oraz Pani Katarzyna Zając życzyły wszystkim obecnym zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie role, kolędy i pastorałki, i tańce dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni. Po jasełkach dzieci udały się na przedszkolną wigilię którą rozpoczęły dzieląc się opłatkiem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.