• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej w przedszkolu

Karolina Sroka, 22 października 2019 r.

22 października 2019 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej połączona z podziękowaniem za pracę wykonaną podczas sadzenia roślin wokół przedszkola. Na wstępie głos zabrał dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej – Pan Jerzy Staroń, który powitał przybyłych gości, a następnie Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój Pan Witold Kocaj. Po krótkim przemówieniu Pan Witold Kocaj, wraz z Panem Tadeuszem Drozdem – właścicielem firmy DROZDBUD, a zarazem wykonawcą Budynku Przedszkola odsłonili tablicę upamiętniającą starania Urzędu Gminy w Iwoniczu-Zdroju w latach 2018-2019, w związku z rozbudową Budynku Przedszkola Publicznego w Lubatowej. W dalszej kolejności uroczystości wicedyrektor przedszkola Pani Beata Najbar złożyła serdeczne podziękowania dla wszystkich osób biorących udział w sadzeniu roślin wokół przedszkola, w szczególności dla Pani Zofii Jasłowskiej, Janiny Pernal, Danuty Owsianej, Marii Parylak oraz Pana Romana Gutkowskiego, a także dla wszystkich Rodziców, którzy z wielkim zaangażowaniem podjęli się pracy wokół przedszkola. Uroczystość zakończyła się okolicznościowym programem artystycznym, przygotowanym przez przedszkolaków, którzy pięknie zaprezentowali wierszyki i tańce. Przybyli goście udali się na zewnątrz, aby podziwiać wykonaną pracę wokół przedszkola, a następnie zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez Rodziców dzieci przedszkolnych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia