Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego

Agata Kucza , 24 czerwca 2022 r.

„Kogo dziś żegna świergot ptaków
Nie wiesz?
Żegna naszych starszaków.
Dla kogo to słonko rzuca blask wesoły?
Nie wiesz?
Dla naszych starszaków, bo idą do szkoły.
Razem ze słonkiem my się łączymy
Dużo zdrowia i szóstek starszakom życzymy”

W dniu 24 czerwca 2022 r. w naszym Przedszkolu odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego, na której odbyło się pożegnanie sześciolatków. Kolejny rok wspólnych zabaw i zajęć szybko minął, teraz nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci z grupy Słoneczek i Śmieszków przygotowały piękny wzruszający występ, recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc Poloneza. Na koniec zostały im wręczone piękne dyplomy ukończenia przedszkola, oraz pamiątkowe książki. Pragniemy w tym dniu podziękować dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku.
Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji! Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Dyrekcji i Nauczycieli bardzo wszystkim dziękujemy.

Galeria zdjęć z uroczystości.