• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

VI Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma

E. Przymusiak, 27 marca 2019 r.

27 marca uczennice naszej szkoły: Paulina Pelczar 8b, Kamila Turek 3ag, Patrycja Zając 3ag oraz Julia Ziomek 3ag, wzięły udział w VI Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów, który odbył się w Miejskim Zespole Szkół nr 4 w Krośnie.

Celem konkursu było doskonalenie znajomości języka niemieckiego, motywowanie uczniów do nauki języka niemieckiego, nawiązanie lub pogłębienie już istniejącej współpracy między szkołami.

Poziom konkursu był bardzo wysoki, nasze uczennice nie stanęły na podium, ale osiągnęły wysokie miejsca, wśród uczniów z całego województwa podkarpackiego. Dziękuję uczennicom za udział w konkursie i gratuluję bardzo dużej wiedzy z języka niemieckiego.