VI Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma

E. Przymusiak, 27 marca 2019 r.

27 marca uczennice naszej szkoły: Paulina Pelczar 8b, Kamila Turek 3ag, Patrycja Zając 3ag oraz Julia Ziomek 3ag, wzięły udział w VI Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów, który odbył się w Miejskim Zespole Szkół nr 4 w Krośnie.

Celem konkursu było doskonalenie znajomości języka niemieckiego, motywowanie uczniów do nauki języka niemieckiego, nawiązanie lub pogłębienie już istniejącej współpracy między szkołami.

Poziom konkursu był bardzo wysoki, nasze uczennice nie stanęły na podium, ale osiągnęły wysokie miejsca, wśród uczniów z całego województwa podkarpackiego. Dziękuję uczennicom za udział w konkursie i gratuluję bardzo dużej wiedzy z języka niemieckiego.